The Sims 3
The Sims 3
The Sims 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 3

The Sims 3 forum
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 O ovome forumu.

Go down 
Autor/icaPoruka
michallien

michallien


Broj postova : 1
Join date : 09.02.2013
Age : 59
Lokacija : Rijeka

O ovome forumu. Empty
PostajNaslov: O ovome forumu.   O ovome forumu. Icon_minitimeuto vel 19, 2013 5:43 pm

Pozdrav svima,

prije svega imam pitanje: je li ovaj forum još uvijek aktivan? Ako jest, malo me čudi što već dugo nitko nije ništa objavljivao ili pisao.
Drugo, želio bih se aktivno uključiti u rad i život ovog foruma jer sam primjetio da naša zemlja uveliko zaostaje za inozemnim Sims forumima.

Kratak životopis: Rođen sam 01. listopada 1964., god i Simse igram od 2008. Sve slobodno vrijeme provodim igrajući Simse i "viseći" na forumima od kojim sam aktivan član već više od godinu dana. A to su: TFM's Naughty Sims Asylum, Nrass's industry, Mod the Sims i Cave Sims. Ovi furumi su prave male zajednice ili klubovi ljubitelja Simsa. Želja mi je da i naša zemlja doživi isto i postane međunarodna zajednica ljubitelja te igre.

Imam velikog iskustva u kreiranju Simsa, Lotova i savjetovanja u svezi problema koje igrači nailaze tijekom igranja.

Kao što sam rekao, želja mi je ostati na ovom forumu, ali ako nije aktivan onda bih se povukao i zaželio sve najbolje.
[Vrh] Go down
 
O ovome forumu.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Yvi je tu na sims 3 forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Sims 3 :: FORUM :: Članovi-
Forum(o)Bir: